info@aktob.org.tr
ATRAX Fuarı hakkında


ATRAX fuarı

Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından düzenlenen ATRAX 2014 - 3. Eğlence, Aktivite, Park Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı 4-6 Aralık 2014 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

ATRAX fuarı, Eğlence sektöründe Türkiye ve çevre ülkelerin tek ihtisas fuarı aynı zamanda İstanbul’un stratejik konumuna bağlı olarak Avrupa, Afrika, Balkan ve Ortadoğu Ülkeleri, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Türki Cumhuriyetleri’nden yoğun katılımcı ve profesyonel ziyaretçi ilgisi gören uluslararası bir fuardır. Geçen yıl uluslararası kamuoyunda büyük ses getiren fuar, 24 ülkeden 183 katılımcıyı ve 56 ülkeden 8158 ziyaretçiyi ağırlamıştır.

Otel müşterilerinin aileleri ve çocukları ile birlikte geçirecekleri keyifli ve kaliteli eğlence alanları otel seçimlerinde belirleyici olmaktadır. Oteller içerdikleri eğlence alanları ile farklılaşarak daha fazla ziyaretçiyi ağırlama fırsatını yakalayabilmektedir. Eğlence alanlarını sürekli yenileyen oteller ise bu anlamda bir adım daha öne geçmektedir.

Uluslararası düzeyde gerçekleşen ATRAX Fuarı tüm dünyada sektördeki en son yenilikleri, teknoloji, yeni ürün ve projeleri katılımcı ve ziyaretçileri ile buluşturmaktadır. ATRAX Fuarı, oteller eğlence alanları ile yeniden yapılanırken bu alanların daha nitelikli, güvenlikli ve bilimsel içerikli ekipmanlardan oluşturulmasını sağlayarak önemli katkılarda bulunmaktadır.

Bilgi için:
www.tureksfuar.com.tr / tureks@tureksfuar.com.tr