AKTOB – Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği

Haber Detayı

aktob 3 Kasım 2019

9. Uluslararası RESORT Turizm Kongresi’nde Geri Sayım Başladı

RESORT TURİZM KONGRESİ’NDE DÜNYA TURİZM DEVLERİ AĞIRLANACAK

Türk turizmi yeni rekorlarla  Dünya turizm devleri arasında yerini aldı.   Yükselen talep ivmesinin pazarlara göre durumu, Türk ve dünya turizminde yaşanan son gelişmeler, yeni trendler RESORT Kongre’sinde ele alınacak. 

Kongrenin ana teması  her yıl olduğu gibi “Geleceğin Turizmi, Turizmin Geleceği” olacak. Farklı konu başlıklarında oturumlarla gerçekleşecek Kongre, 27 Kasım 2019’da  gala açılış programı ile başlayacak.

Bu yıl kongrede Der Touristik CEO’su Sören HARTMANN baş konuşmacı olacak.  Türk ve dünya turizminde  etkin isimleri de  konuşmacı olarak yer alacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da,  sektörün durumuna ilişkin soruları içeren anket,  interaktif katılımla gerçekleşecek.

Deniz Bank’ın ana sponsor olarak yer aldığı kongreye bu yıl Antalya Belek’te hizmete açılan NEST Kongre Merkezi ev sahipliği yapacak.

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) organizasyonu ile  gerçekleştirilecek kongreye, yurtiçinden ve yurtdışından seyahat endüstrisinde yer alan turizmin bütün kesimleri ile finansman, danışmanlık, yatırım, işletme, yönetim, tedarikçi firmaların üst düzey , karar verici temsilcileri katılacak. Geçtiğimiz yıl 1300 kişinin katılım sağladığı kongreye bu yıl  yaklaşık 1500  civarı katılım bekleniyor.

Geniş bir basın ve medya grubu tarafından izlenen kongre,  #resortkongresi twitter hesabı ve www.aktob.org.tr hesabından canlı yayın yapılacak.

  • Web Tasarım: Webius Digital