AKTOB – Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği

Haber Detayı

AKTOB 31 Mayıs 2020

TÜROFED-AKTOB Çalışanlarına Online Eğitim

TÜROFED-AKTOB İşbirliği ile ECOLAB, Diversey ve Eczacıbaşı Profesyonle Firmaları ile yapılan işbirlikleri ile  turizm çalışanlarına online eğitim sağlanacak.

AKTOB Bşk. Erkan YAĞCI;Tesislerimiz ve çalışanlarımız için Covid-19 ile mücadele kapsamında “Eğitim” en önemli konulardan birisi durumundadır.

Bu kapsamda, TÜROFED-AKTOB çatısı altında ECOLAB, Diversey ve Eczacıbaşı firmaları ile yapılan işbirliği ile çalışanlarımıza uzaktan eğitim platformlarında ücretsiz eğitim sağlanacaktır.

Online eğitimler;

Eczacıbaşı Eğitimi: ”Küresel Yaşanan Covid 19 Salgınında ve Sonrasında Turizm Sektörünün Hijyen Kavramına Bakış Açısı” konulu canlı yayınında aşağıdaki linkten kayıt yapılarak 2 Haziran Salı Günü, saat: 14:00-16:00 eğitime katılım sağlanabilecektir.

Eczacıbaşı Profesyonel Katılım Linki


Ecolab Eğitimi;
 formu doldurup kayıt yapanların adresine gönderilecek link ile ön kayıt alınacakak 4 Haziran Perşembe Günü saat 14:00-16:00 arasında gerçekleşecek online eğitime katılabileceklerdir.

Diversey Eğitimine katılım sağlamak isteyenlerin yine form doldurarak aşağıda belirtilen e-posta adresine göndermeleri akabinde gönderilecek kayıt linki ile aşağıda yer alan farklı alanlarda eğitim programlarına ücretsiz katılımı mümkün olacaktır.

Aşağıdaki linklerde, eğitim programları ve katılımcı formları yer almaktadır.

Katılması istenen ilgili birim yetkililerinizin aşağıda yer alan formları doldurarak yelda.karaca@aktob.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Gereğini bilginize sunar, haftanın 7 günü 24 saat prensibi ile ulaşılabilir olduğumuzu, sektöre verilmesi gereken her türlü destek için iletişim halinde olduğumuzu tekrar bilgilerinize sunar, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Diversey E-Learning Eğitimleri

Diversey Katılım Formu

ECOLAB Online Eğitim Rehberi

ECOLAB Katılım Formu

Eczacıbaşı Profesyonel Katılım Linki

  • Web Tasarım: Webius Digital