AKTOB – Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği

Haber Detayı

AKTOB 1 Mart 2020

ENEREX Enerji Verimliliği ve Dönüşümü Fuarı Antalya’da Gerçekleşti

ENEREX Antalya Fuarı, 27-29 Şubat 2020 tarihleri arasında ANFAŞ Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşti. Bu yıl ilk kez düzenlenen fuarın katılımcıları kadar ürünleri de ilgi çekti.

Antalya’nın enerji üssü olması hedefiyle yola çıkan ENEREX Antalya Enerji Verimliliği ve Dönüşümü Fuarı; dikkat çeken ürünlere, yeniliklere, Ar-Ge yatırımlarına ve önemli markalara ev sahipliği yaptı. 70’ten fazla firmanın 150’nin üzerinde markasını sergilediği fuara; Süleyman Demirel Üniversitesi’nin alternatif enerjili aracı ‘Gece Gündüz’, topraktaki enerjiyi ısıya dönüştüren toprak kaynaklı ısı pompası teknolojisi ve Türkiye, Ortadoğu ve Avrupa’nın en büyük güneş panel üreticisi CW Enerji’nin güneş enerjisi teknolojileri gibi, enerji sektörünün ihtiyaç ve beklentilerine çözüm üreten markalar ve onların yenilikçi ürünleri de damga vurdu.

70’ten fazla firmanın 150’nin üzerinde markasını sergilediği Fuar, enerji sektörünün önemli paydaşlarını 3 gün süreyle aynı çatı altında bir araya getirdi. ENEREX Antalya Fuarını; yurtiçi ve yurtdışından 10 binin üzerinde kişi ziyaret ettiği bildiriliyor.

  • Web Tasarım: Webius Digital