AKTOB – Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği

Haber Detayı

AKTOB 27 Nisan 2021

“Last Minute a Target For Final” Turizm Fuarı Başladı

26-27 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleşen “Last Minute a Target For Final” Turizm Fuarı’na AKTOB Bşk. Erkan Yağcı katılım sağladı.

Amacı şehrin ve ilişikteki bölgelerin konaklama sektörü markaları ile paydaşlarını, pazarlama yöntemlerini, uzman kişi, ilgili kurum ve kuruluşlarını bir araya getirerek işbirliklerini pekiştirmek ve yeni fırsatlar yaratmak amacı ile yapılan fuarda turizm ve turizm ilintili sektörler temsilcileri bir araya geldi.

Fuara ilişkin yapılan açıklamada; Konaklama sektörü ticaret hayatının hız kazanacağı aylar için final niteliğinde, hedef odaklı bir fuardır.

Konaklama sektörü markaları ile tüketici arasındaki mesafeyi kısaltabilecek profesyonelleri buluşturarak pazarlamaya dair ilgili ticaret döneminin son platformudur. Lastminute ilgili sektörlerin ulusal ve uluslararası profesyonellerini biraraya getirerek gelecek ayların olası gelişmelerinin değerlendirileceği, birebir pazarlama fırsatları oluşturmak üzere 2.500’den fazla yurtdışı katılımcısının olacağı yepyeni bir marketing fuarıdır.

Lastminute fuarımızı, ulusal ve uluslararası operatörler, offline ve online pazarlama ve satış acenteleri, seçkin markalar, uluslararası teması olan firmalar, bilişim teknolojileri, hizmet ve insan kaynağına dayanan, sinerji yaratarak markasını pazarlamak hedefinde olan profesyoneller ziyaret edecektir.” denildi.

  • Web Tasarım: Webius Digital