AKTOB – Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği

Haber Detayı

AKTOB 29 Ekim 2018

WTM Londra Turizm Fuarı 5-7 Kasım 2018′ de

Dünyanın en büyük turizm fuarlarından birisi olan WTM Londra Turizm Fuarı, 2019 yılına yönelik ilk verilerin alınmaya başladığı fuar olması nedeni ile büyük önem taşıyor. Dünyanın pek çok ülke turizm profesyonellerinin bir araya geldiği fuar,  kontrat anlaşmalarında ön görüşmelerin yapıldığı en büyük B2B organizasyonu.

Türkiye alanında yer alan AKTOB ( Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği) üye oteller ve Antalya Bölgesi tanıtımı için fuarda yer alacak.   AKTOB Başkanı Dr. Erkan YAĞCI yeni tanıtım döneminin ilk fuarı olan WTM Londra hakkında yaptığı açıklamada; “World Travel Market Londra, seyahat endüstri profesyonelleriyle buluşularak iş anlaşmalarının yürütüldüğü  bizim için çok önemli küresel bir etkinlik.

3. kaynak pazar  olarak gördüğümüz Birleşik Krallık Antalya için çok önemli ve büyük bir potansiyel. Bu potansiyelin büyümesi yönünde çalışmalar sürdürüyoruz. Bu fuarda da T.C. kültür ve Turizm Bakanlığı, tur operatörleri ve uçak firmaları ile temaslarda bulunacağız. Basın gezileri ve famtrip organizasyonlarımızın sayısını bu pazarda artıracağız.” dedi.

  • Web Tasarım: Webius Digital