WTM Londra 44. Kez Kapılarını Açtı

World Travel Market (WTM) 44. Kez kapılarını açtı. Türkiye’nin de Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın TGA organizasyonu ile 600 metrekarelik alanda sektörün çeşitli kesimlerinden firmaların kurduğu stantlarla katıldığı fuar 8 Kasım’a kadar açık olacak.

Gelecek yıl ile ilgili beklentilerin konuşulduğu buluşmaya vesile olması ve uluslararası fuarların o dönemdeki ilki olan WTM Londra’ya bu yıl 3.500 firma katılıyor.

WTM Londra Konferansı Programı bu yıl ağırlıklı olarak yapay zeka- seyahat endüstrisi ilişkileri ile ilgili olacak.

AKTOB Başkanı Kaan Kavaloğlu WTM Londra Fuarı’nda temaslara başladı.  AKTOB Yönetim Kurulu Üyeleri ile 2024 Yılına yönelik planlamalar ve Birleşik Krallık turizm kaynak pazarının geliştirilmesi yönünde çalışmalarını fuar süresince sürdürecek. Fuara ilişkin olarak ” WTM Londra tüm kaynak pazarlarımızın en büyük aktörleri ile buluşma olanağı sağlaması ve 2024 planlamalarının birlikte görüşülebildiği bir fuar. Oldukça stratejik bir döneme rastlaması açısından büyük önem taşıyor. Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte,  dünya genelinde yaşanan sıcak gelişmeler gölgesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

 

Paylaşın :

Diğer Haberler