Antalya Turizm Fuarı Kapılarını Ziyaretçilere Açtı

Turizm endüstrisinin tüm dinamiklerini beşinci kez Antalya Expo Center’da bir araya getiren Antalya Turizm Fuarı (ATF23) 35 ülkeden 25 binin üzerinde turizm profesyoneli ve paydaşına tekrardan ev sahipliği yaptı.

Fuarın açılış konuşmaları GMT Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Meral, AKTOB Başkanı Kaan Kavaloğlu, ATSO Başkan Yardımcısı Fatih Kabadayı, TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gürbüz, Antalya Valisi Hulusi Şahin ve K.K.T.C. Turizm, Kültür, Gençlik, ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu tarafından gerçekleştirildi.

GMT Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Meral, “2019’da 55 katılımcı ve 3.500m2 bir alanda başladı. Pandemiyi atlattı. Bugün ise 300 stant, 600’ün üzerinde katılımcı ile Akdeniz’in en verimli fuarı konumunda. Bu sizler sayesinde oldu, hepinize teşekkür ediyorum. Turizm bizim için bir memleket meselesi ve bunun için gece gündüz çalışıyoruz çalışmaya da devam edeceğiz” sözleri ile katılımcıları selamladı.

AKTOB Başkanı Kaan Kavaloğlu, “AKTOB olarak bu fuar bizim gözbebeğimiz. 5. Kez düzenlenen ve her senesinde daha da büyüyen ve Antalya’ya bu denli katkı sunabilmesi biz turizmciler için çok önemli ve değerli. Selçuk Meral ve ekibini tebrik ediyorum” dedi.

Paylaşın :

Diğer Haberler